SPRAWOZDANIE Z PRACY GIMNAZJUM 2014-2015
Microsoft Word Document 315.0 KB

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

13. 03.2015r.

Zawody półfinałowe w badmintonie drużynowym w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Brójcach

Dziewczyny: Paula Robak, Wiktoria Czułowska V miejsce

Chłopcy: Kamil Stańczyc, Patryk Makowski IImiejsce

8.05.2015r. w Babimoście odbył się Finał Wojewódzki LOM w badmintonie drużynowym chłopców. Nasi uczniowie zajęli I miejsce w składzie: Kamil Stańczyc, Patryk Makowski, Adam Keklak.

8.05.2015r.   w ramach LPW odbył się w Cybince ”Wielobój lekkoatletyczny”, reprezentacja Gimnazjum  zajęła II miejsce.

13. 04.2015r. Sulęcin

I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców.

18.04.2015r. Słubice

Sztafeta dziewcząt zajęła VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

9.05.2015r. Kołczyn

35 gimnazjalistów wzięła udział w sobotnim Kołczyńskim Biegu Olimpijskim.

2.06.2015r. Zielona Góra

Po wcześniejszych eliminacjach na zawodach powiatowych w Sulęcinie, odbył się Finał Wojewódzki LOM – Mistrzostwa Lekkoatletyczne Juniorów i Juniorów Młodszych w Zielonej Górze. Naszą szkołę godnie reprezentowali:

7-8-9.06.2015r.

Kamil Stańczyc , Patryk Makowski, Adam Keklak wywalczyli VI miejsce w Finale Ogólnopolskim Gimnazjady w badmintonie drużynowym w Białymstoku.

16.06.2015r.

Finał Wojewódzki LOM w lekkiej atletyce w kategorii MŁODZIK

Hania Grygorcewicz 300m/47.53- VIImiejsce

Hania Łukowska 100m/14.75-XIII miejsce

Agata Łętowska 100m/14.27- Xmiejsce

Paula Robak 600m/2.08,84- XIII miejsce

Dziewczyny wystartowały również w sztafecie 4x100m.

Jakub Ossowski 100m/13.60

Marek Saja 100mel./12.33, finał 12.21 – VI miejsce.

W okresie jesienno – zimowym odbywały się zajęcia z Nordic Walking. Wspólnie
z uczennicami Gimnazjum przeszliśmy ponadstukilometrową trasą Jagodzianki i Napoleonki, a gdy było bardzo zimno i ciemno nasza wędrówka odbywała się ścieżką rowerową Sulęcin- Żubrów.